KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13062031
nr 1306 2031
Edward Berggren
(1876-1961), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 1940, Förstudie till Maria bebådelsekyrkan, 110x53 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 februari 2020
kl 18:16:32
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
Edward Berggren
Läs mer om Edward Berggren